+90242 462 1122

Pınarlı Mahallesi 1. Çıkmaz Sokak No: 8/1 Aksu/ANTALYA

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - C.tesi: 9:00 - 18:00 Pazar: Kapalı

English FrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish Turkish

Doğasa'ya Hoşgeldiniz

Doğasa olarak,tıbbi aromatik bitkisel yağ üretiminde en güvenilir marka olma yolunda tam motivasyonla çalışıyoruz, işliyoruz ve üretiyoruz.

1200 metrekare tam otomasyonlu, yeni ve hijyenik tesisimizde, ihtiyacınız olan doğal bitkisel yağları, kozmetik ürünlerini ve ilaçları Avrupa Standartlarına tam entegre olmuş tesisimizde üretiyoruz. Bitki tohumunun toprağa ilk düştüğü andan, size ulaşana kadar geçen tüm süreçleri kontrol ediyoruz. Bu sayede güvenle tüketmenizi sağlıyoruz.

En kaliteli ve sağlıklı ürünleri müşterilerimize ulaştırmak için son teknoloji ile donattığımız ve rutin hijyen kontrollerinin yapıldığı fabrikamızda, alanında uzman profesyonel çalışanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Sabit Yağlar (Carrier Oil)

DGS-00027

KUŞBURNU YAĞI

DGS-0009

ÇÖREKOTU YAĞI

DGS-00030

NAR ÇEKİRDEĞİ YAĞI

DGS-00034

SUSAM YAĞI

DGS-00014

HODAN YAĞI

DGS-00022

JOJOBA YAĞI

DGS-00035

TAMANU YAĞI

DGS-0040

BABASSU YAĞI

Uçucu Yağlar (Essential Oil)

DGS-E-0044

LAVANTA YAĞI

DGS-E-0010

BİBERİYE YAĞI

DGS-E-0003

ALMAN PAPATYASI YAĞI

DGS-E-0076

TARÇIN YAĞI

DGS-E-0075

VANİLYA YAĞI

DGS-E-0030

YASEMİN YAĞI

DGS-E-0081

YLANG YLANG YAĞI

DGS-E-0048

MELEKOTU YAĞI

Ürünlerimizin Özellikleri

%100 Doğal

Tüm üretim ve işleme süreçleri ile paketlenmiş nihai ürüne dönüştürme süreçleri, doğal üretim standartlarına uygun olarak yürütülmektedir.

Markaların Üreticisiyiz

Ülkemizde ve diğer ülkelerde bulunan firmaların kalitesine kalite katıyoruz

Kaliteli Ambalaj

Ürünün sağlıklı bir şekilde ve özelliklerini kaybetmeden daha uzun süre dayanabilmesi için, şisesinden dış ambalajına kadar tamamında en kaliteli ve dayanıklı malzeme tercih ediyoruz.

Sürekli Geliştirme

Müşterilerimizden gelen önerileri çok ciddiye alıyor ve bu öneriler ışığında hem tarım arazilerimizi, hem üretim tesislerimizi hem de ürünlerimizdeki kaliteyi sürekli arttırıyoruz.

Sizleri Önemsiyoruz

Siz değerli misafirlerimizi dinliyoruz. Kendimizi, ürünlerimizi ve kalitemizi daha üst yerlere taşımak için öneri ve tavsiyelerinizi oldukça önemsiyoruz.

Son Teknoloji

Son teknoloji ile donattığımız üretim parkurumuzu, gurur duyduğumuz hijyenik çalışma alanlarımızı gezmek ve uzmanlarımızla tanışmak isterseniz sizleri bekliyoruz.

Ortak Değerler

Ortak değerler üretmeye hazırız. Sahip olduğumuz üretim kapasitesi ve geniş ürün portföyümüz ile yeni pazarlara açılıyoruz.

Nakliye

Müşterilerimizin sipariş miktarlarına göre kargo,ambar,uçak kargo,gemi aracılığyla tüm dünyaya gönderim yapılmaktadır

Markaların Üreticisiyiz

Ar-Ge & Vizyon

Türkiye'nin en büyük ürün portföyüne sahip %100 doğal ürünleri sizlere kaliteli bir vizyon ve ürünlerimizi standart kalite çerçevesinde Ar-ge çalışmaları sonucu çıkan standart üretim yönetimi ile sizlere aktarıyoruz

Dünyaya Ulaştırıyoruz

Doğanın sunmuş olduğu mucizevi eserini ülkemize ve diğer ülkelere kalite standartları çerçevesinde Doğasa ailesi olarak sunuyoruz.

Biz Kaliteyiz

En güzel tohumları ve bitkileri, yeni ve tam otomasyonlu tesisimizde sizler için işliyoruz. ürettiğimiz doğal bitkisel ürünlerimizi tüm Dünya ile paylaşıyoruz.